Kadra

Emilia Szumotalska

DYREKTOR
Ukończyłam studia magisterskie na Kujawsko – Pomorskiej Szkole Wyższej  w Bydgoszczy na kierunku oligofrenopedagogika. Studia licencjackie ukończyłam na kierunku psychopedagogika.W trakcie studiów odbyłam praktyki zawowdowe w szkole podstawowej  oraz warsztatach terapii zajęciowej. Prace w placówce podjełam w 2010r. na stanowisku pomocy nauczyciela. We wrześniu  2011 roku zostałam wychowawcą jednej z grup z przedszkolnych, podejmując jednocześnie studia podyplomowe z zakresu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. W październiku 2013r rozpoczęłam studia z zakresu zarzadzania oświatą.

Od marca 2015 jestem również dyrektorem Niepublicznego Przedszkola " Dobre Przedszkole".

Marta Chmielewska

OPIEKUNKA

Ukończyłam studia magisterskie na Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy na kierunku pedagogika o specjalności edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Studia licencjackie ukończyłam na kierunku pedagogika o specjalności opieka i wychowanie z profilaktyką uzależnień.

W pracy staram się wykazywać dużą empatią – dostrzegać, rozumieć i właściwie reagować na emocje dzieci.

W wolnych chwilach czytam książki, oglądam ciekawe filmy oraz spotykam się z przyjaciółmi.

W życiu staram się być osobą wesołą, serdeczną i miłą, ponieważ uważam, że dobre nastawienie to połowa sukcesu.

Karolina Gąska

OPIEKUNKA
Jestem osobą, która zawsze chciała pracować z dziećmi, dlatego ukończyłam Akademie Humanistyczno - Ekonomiczną w Łodzi z tytułem licencjat ze specjalnością edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Swoją wiedzę na studiach wykorzystała podczas praktyk studenckich w przedszkolu i w szkole podstawowej. Również przez 2 lata byłam wolontariuszką w Świetlicy "Przystań" należącej do Grudziądzkiego Centrum "Caritas".

Podczas pracy z dziećmi jestem odpowiedzialna, opiekuńcza, sumienna, wesoła i zawsze uśmiechnięta. Gdy mam chwilę wolnego, to dla moich podopiecznych lubię tworzyć elementy dekoracyjne z papieru i błyszczących elementów. Tworzenie dla dzieci daje mi dużo satysfakcji, a przede wszystkim jest to forma relaksu i odpoczynku dla mnie. W związku z tym nigdy nie zamienię mojej pracy na inną, w której jest brak dziecięcego uśmiechu.

Magdalena Kalinowska

OPIEKUNKA

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika ze specjalnością edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi oraz studia magisterskie na kierunku pedagogika ze specjalnością edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna w Toruńskiej Szkole Wyższej – Kolegium Jagiellońskim.

W pracy najważniejsze jest dla mnie stwarzanie bezpiecznej i przyjaznej atmosfery niezbędnej do prawidłowego rozwoju dziecka.

Wolny czas lubię spędzać aktywnie – głównie pływanie oraz spacery z rodziną.  

Barbara Kaniecka

OPIEKUNKA

Jestem absolwentką Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku Pedagogika o specjalności edukacja wczesnoszkolna.

Praca z dziećmi daje mi ogromną radość i satysfakcję, a sukces i uśmiech każdego z moich podopiecznych motywuje mnie do dalszego działania.

Jestem osobą odpowiedzialną i obowiązkową. Lubię wspólne zabawy i tańce z dziećmi, które sprawiają zarówno mi jak i dzieciom wiele radości.

Czas wolny spędzam aktywnie z rodziną, czytam książki i oglądam ciekawe filmy.

Korina Rejmus

OPIEKUNKA

Ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku pedagogika o specjalności opieka i wychowanie z profilaktyką społeczną.
Uzyskane certyfikaty:
Animator Czasu Wolnego
Wychowawca wypoczynku dla dzieci i młodzieży
Jestem osobą miłą, wesołą, odpowiedzialną i bardzo lubię pracę z dziećmi.

Natalia Gonkowska

OPIEKUNKA

Od 2016 roku jestem wychowawcą w najmłodszej grupie żłobkowej. Praktykę zawodową odbyłam w Domu Dziecka oraz w przedszkolu. Ukończyłam kurs pierwszej pomocy. Z pracy z dziećmi czerpię wiele radości i satysfakcję. Każdą wolną chwilę uwielbiam spędzać z moją rodziną.

Elżbieta Szreiber

PIELĘGNIARKA

Kochająca życie optymistka, uwielbiająca dzielić się dobrą energią z ludźmi, a zwłaszcza z najmłodszymi. To właśnie z pracą z dziećmi związała sporą część swojego zawodowego życia.

Prywatnie miłośniczka górskich wycieczek, filmu, dobrej książki oraz zabaw ze swoimi wnukami.  

Inne incjatywy: