Informacje o placówce

Witamy wszystkich rodziców, poszukujących bezpiecznego żłobka

Nasza placówka  to instytucja opiekuńczo – wychowawcza dla dzieci od  20 tygodnia  do lat trzech. Maluchy mają zapewnioną odpowiednią opiekę oraz warunki do rozwoju psychicznego i fizycznego. Opiekujący się nimi personel, ma za zadanie zapewnić dzieciom  bezpieczeństwo,   oraz odpowiednie warunki bytowe.

Według większości specjalistów od rozwoju dziecięcego , decyzja o zapisaniu malucha do żłobka wiąże się z wieloma pozytywnymi aspektami.

  • Po pierwsze: pomaga w rozwoju społecznym malucha. Im wcześniej dziecko ma częsty kontakt z rówieśnikami, tym łatwiej jest mu zawierać nowe znajomości w późniejszym wieku. Dzieci korzystające ze żłobka stają się bardziej śmiałe. 
  • Po drugie: poszerza horyzonty doświadczeń u dziecka. Dziecko, które ma szansę przebywać wśród dzieci zdobywa więcej ciekawych doświadczeń niż w domu rodzinnym a nawet na podwórku.
  • Po trzecie: uczy samodzielności. Dzieci, które zapisane zostają do żłobka, szybciej i chętniej zdobywają nowe umiejętności.

Aby zrealizować wymienione powyżej zadania oddajemy do dyspozycji przestronny, nowocześnie urządzony obiekt o powierzchni 700  m kw, w  którym  znajdują się cztery  sale dydaktyczne oraz cztery sypialnie , toalety dostosowane do wieku dzieci  oraz wewnętrzne Patio gdzie nasze dzieci w bezpieczny sposób będą mogły przebywać na świeżym powietrzu.  . W szatni znajdziecie Państwo  przewijak dla najmniejszych dzieci,  indywidulane szafki dla każdego , na parterze budynku miejsce na wózki i foteliki samochodowe  . Nasz żłobek przystosowany jest również dla osób niepełnosprawnych , jako jedyni w Rumi do dyspozycji dzieci oddajemy wózki 6 osobowe w których opiekunki dziecięce wyjeżdżają z dziećmi na spacery . Każda z sal jest wentylowana i klimatyzowana ,ponadto objęta monitoringiem do którego rodzice mają dostęp poprzez indywidulane hasło i login. 

Inne incjatywy:


Inne incjatywy: